Nieoficjalne zawody paralotniowe - Czarnków 2007

W piątek, 30 września, nad Czarnkowem mieliśmy okazję zaobserwować aż ośmiu paralotniarzy. Stało się tak za sprawą pierwszych, nieoficjalnych jeszcze, zawodów paralotniowych, które rozegraliśmy na naszym nadnoteckim startowisku. Do zabawy przyłączyli się koledzy z Gorzowa Wielkopolskiego.
Zmagania dokumentowała ekipa TV Polonia. Reportaż z zawodów obejrzeć będzie można na antenie tej stacji 12 października 2007 r. o godz. 18.00. Program o tytule "Polska na weekend, Ziemia Czarnkowska na wekkend" opowiadać ma o pięknie naszego regionu, ale mamy nadzieję, że znajdzie się w nim i czas na pokazanie naszej małej imprezy.
Niestety, jak się okazało, nie byliśmy zbyt gościnni dla naszych przyjaciół z Gorzowa i dwa pierwsze miejsca zdobyli przedstawiciele Ziemi Czarnkowskiej - Dawid Geremek i Roman Nowacki. Na szczęście trzecie miejsce zdobył gorzowianin i uratował honor gości! Zapowiedziany jest srogi rewanż, ale w Gorzowie też będziemy starać się wypaść jak najlepiej.. Większość naszej ekipy po raz pierwszy startowała w takich zawodach i jak widzimy z powodzeniem.

Powrót